جنایات و مکافات

یکی دو بار بانو منو ترسونده بود طوریکه شروع کردم به جیغ کشیدن و بعدش هم برای اینکه ضایع نشم سریع به جیغ زدنهای مصنوعی شیفت کردم که یعنی از اول هم الکی داشتم ادای ترسیدن رو در میوردم...تو دلم مونده بود که یه بار حسابی تلافی کنم...این بود که نصف شب پشت دیوار قایم شدم و با یک صدای مهیب یهو جلوی بانو ظاهر شدم.

بنده خدا بانو حسابی ترسید و کپ کرد و من ته دلم گفتم بیچاره بانو! عجب شوخی بدی کردم! ولی عکس العملش اصلن اون چیزی نبود که من پیش پینی کرده بودم...

بانو بجای جیغ و فرار، با صدایی بسیار مهیب تر به سمت دشمن فرضی یورش برد...اینجا بود که مرگ را جلوی چشمانم دیدم و باخودم گفتم...بیچاره من! اولین ضربه دیافراگمم را از کار انداخت و هرچه سعی کردم بگم بانو نترس! منم عزیزم!...صدایم بالا نمی آمد و بناچار باید خود را درچنگال آن نازنین بانو به قضا و قدر میسپردم...با هر ضربه در حد توانم ناله ای میکردم که بلکه بشناسدم یا اینکه دلش بسوزه و دست از منکوب کردن این نگون بخت برداره...اما انگار نه انگار. دیگه الحمدلله بانو ترسش هم ریخته بود و با ضربات مهلک و بیرحمانه با خودباوری و اعتماد به نفس وافری مرا همچون بادکنک به در و دیوار میکوفت...در دل او را تحسین  میکردم و مدام میگفتم ماشالله به این ضرب دست! بالاخره چون چیرگی بر دشمن بر او مسجل گشت و در من حرکتی ندید همینطور با مشت های گره کرده بالای سرم ایستاد و من سرفه کنان گفتم بانو نزن! منم عزیزم! و بانو در جواب گفت: هستی که هستی ... خودم میدونم! و دوباره روز از نو روزی از نو...بالاخره آن کلام رهایی بخش (غلط کردم) را گفتم و توبه من به درگاهش پذیرفته گردید، و بانو در اینجا به معنای واقعی درس گذشت و چشم پوشی از خطای طرف مقابل رو به من آموخت.

بله هر عملی را عکس العملی است ولی نه الزاما آنچه ما انتظارش را داریم

پ.ن:

میبینم که دوستان حسابی دلشون خنک شده از کتکی که من خوردم....به نظرم برای انبساط خاطر بیشتر این پست و این یکی رو هم حتمن بخونید.

/ 1 نظر / 50 بازدید
سمانه

دم بانو گرم