نیکول کیدمن به رحمت خدا رفت

به گزارش زی ذی پرس، نیکول کیدمن شب گذشته درگذشت.

به نقل از شاهدان عینکی ماجرا، این بازیگر فوق ستاره هالیوودی دیشب در حالیکه در یکی از کوچه پس کوچه های بورلی هیلز دنیال آلو ترش میگشت، دچار درد زایمان شد و جهت وضع حمل به بخش اورژانس بیمارستان مک کورمیک واقع در یکی از مزارع استرالیا منتقل شد(زادگاه نیکول- همیشه من و اون خدابیامرز همدیگه رو  به اسم کوچیک صدا میزدیم). که متاسفانه در مسیر بیمارستان ماشینی که آمبولانس نیکول را تعقیب میکرد به علت استفاده از موبایل در هنگام رانندگی از مسیر جاده منحرف شد و به دره سقوط کرد.

آخرین تصاویر ظبط شده در دستگاه موبایل راننده سمج حاکی از این بوده که راننده تا کمر از پنجره بیرون آمده بود تا بتواند از صحنه های نالیدن و هوار کشیدن نیکول کیدمن  درون آمبولانس فیلمبرداری کند.

مسئولان راهنمایی رانندگی در این خصوص متذکر شدند که ممنوعیت استفاده از موبایل در هنگام رانندگی تنها به مکالمات تلفنی محدود نمیشود بلکه شامل فیلم برداری هم میگردد!

اما این تنها خبر بد دیشب نبود و نیکول کیدمن دیشب در سن 39 سالگی روی تخت بیمارستان، زیر دستگاه اکسیژن، کنار خیل عظیم هواداران که همگی برای انجام کمکهای اولیه (تنفس دهان به دهان و ماساژ قلبی)صف کشیده بودند، جلوی چشمان نگران چند کانگرو و کوالا، آخرین زور نافرجام خود را زد و بی هیچ مقدمه ای سرزا رفت!

پزشک معالج وی در خصوص این ضایعه جهت همدردی با هواداران نیکول کیدمن گفت:

"ببخشید که مرد"

وی علت فوت آن مرحومه را "ضعف بنیه و ریقو بودن بیش از حد" عنوان نمود!

پی نوشت مهم:

برای گوگولی مگولی شدن نی نی هایی که از تو شکم مامانشون اینجا رو میخونن دعا کنیم و انشالله سالم و سلامت بیان در آغوش مادر اینترنت بازشون

(لطفا اگه با این متن حال کردید و هوس انتشار آنرا دارید، با خیال راحت ولی با ذکر دقیق منبع کپی کنید...از این قبیل نوشته ها بزودی در صفحه توالت نوشته ها/شایعات )

/ 0 نظر / 15 بازدید