خبر فوت یکی از دوستان بلاگ نویس

متاسفانه یکی از بلاگرهای خوب و با ارزش، به نام شیرزاد طلعتی از بین ما پر کشید. ایشان نه تنها بلاگر خوبی بود که از تبار مردان جوانمرد نیز بود ... باشد که ارزشهای او در این جامعه همیشه زنده بماند.

جهت اطلاعات بیشتر درباره ی زمان و مکان مراسم ترحیم به این پست مراجعه کنید

خداوند به همه ی بازماندگانش صبر بده.

 

به حرمت اینکه یک بار در پست تفسیر عکس های بلاگرها اسم ایشون رو اینجا اورده بودم وظیفه ی خودم دونستم که چند سطری به مناسبت وقوع این ضایعه ی دردناک بنویسم.

ایشون رو نمیشناختم ولی پست "یه میدون قشنگ و یه مرد دوست داشتنی"ش رو که دیروز خوندم به تبحر ایشون در نوشتن پی بردم و ساعتها به فکر فرو رفتم.

حتمن بخونیدش خیلی خیلی قشنگه

متاسفانه تنها چیزی که تو این دنیا میشه به یقین گفت که حقیقت داره مرگه که هیچ راه گریزی ازش نیست...حتی به دنیای مجازی هم رحم نمیکنه...به هر حال چه بخوایم چه نخوایم چه به خدا اعتقاد داشته باشیم و چه نداشته باشیم...این رسم ناخوشآیند روزگاره که باید روزی گذاشت و رفت و یا سالهای سال غم فقدان عزیز از دست رفته ای را بدوش کشید.

ضمن همدردی برای مصیبت دیدگان و داغداران، امیدوارم با یاد خدا و توکل به او ، و ایمان به وجود حکمت ایزدی، و همچنین حضور دلگرم کننده ی شما ، تحمل این روزهای سخت براشون آسون تر بشه.

لطفن برای شادی روح شیرزاد جوانمرد فاتحه ای بخوانید و باز هم یادآوری میکنم اگر مایل به شرکت در مراسم آن عزیز هستید به پستی که در ابتدای مطلب اشاره کردم رجوع کنید...مطمئن باشید حضور شما باعث تسلی خاطر بازماندگان خواهد بود.

 

/ 0 نظر / 19 بازدید