امان از تب رای گیری و نظرسنجی

یک نظرسنجی راه افتاده و صدالبته یک کل کل!

ما به ققنوس رای میدهیم تا فلانی نگردد اول!

...............

بر هیچ کسی پوشیده نیست که من چقدر از این حرکات که صرفن برای جلب بازدیده و هیچ کار فرهنگی پشتش نیست دوست دارم!

هنوز کسی نمیدونه من به کی رای دادم اما من به شخصه به ققنوس اعتقاد دارم و سلیقه ی ما بیشتر به هم شبیه است!

ققنوس عزیز از اونجایی که هیچکس فتوای مارا به هیچ جایش و حتی موهای روییده بر آنها هم حساب نمیکند بدان که اگر موفق شدی فقط در اثر تلاشهای خودت و خوب نوشتنهات بوده و صدالبته که تو به نحو مقتضی شیتیل مارا خواهی داد! و هزار البته که من خود در اندیشه ی برگزاری یکی از همین دام های نظرسنجی و رای گیری برای جلب بازدید کننده ی بیشتر خواهم بود و البته که اثر مثبت این حرکات موقتی است و شاید مخرب هم باشد!

دوستان عزیز اگر و تنها اگر قصد حمایت از ققنوس را دارید به سمت خیمه ی رو به رو بروید و کیک و ساندیس خود را تحویل بگیرید...مینی بوس هم  برای ایاب و ذهاب نداشتیم پس یک سری میمی ‌بوس برای عزیزان تعبیه کردیم  که به دنبال شما امت پاکیزه بدوند و شما هم مجبور شوید که مسیر مورد نظر ما را با سرعت تمام بدوید! برای آنها که گیر این میمی بوس ها می افتند امیدواریم که در هنگام بهره مندی از لذایذ دنیوی به یاد خداوند متعال نیز باشند!

نکته ی مهم و جالب این دامی که برای ما پهن شده و فقط بخاطر گل روی ققنوس افتادیم داخلش (جهت یادآوری استحقاق شیتیل بیشتر) اینه که هر روز باید برید و در رای گیری گوشه سمت چپ این وبلاگ رای خودتون رو بدید...هر روز بعد از خواب و قبل از بیداری! مدت دوره درمان یک هفته میباشد. یعنی اگه میخواهید در این کل کل به نتیجه برسید باید هر روز برید و رای بدید...

 

/ 0 نظر / 16 بازدید