یک زن ذلیل

خاطرات قابل بازگویی یک مرد زن ذلیل

سفرنامه

رسیدیم به اونجا که دیگه کم کم داشتیم برای سفر به همراهی باجناقهای عزیز آماده میشدیم که ناگهان با خبر شدیم از شهر ما تور ترکیه برگزار میشه.

یادتون رفته اینجا رو بخونید

در احادیث هم آمده که بر ایرانیان واجب است که در صورت استطاعت مالی حتما یه سفر به ترکیه داشته باشند!

 

خبردار شده بودیم که کرایه خونه ها قراره حسابی بالا بره یعنی حداقل 5-6 تومن به پول پیش خونه باید اضافه کنیم.

 اما در اون لحظه بهترین تصمیم رو گرفتیم و گفتیم چو فردا شود فکر فردا کنیم و از لحاظ شرعی هم درست نبود، چون در اون لحظه ما استطاعت مالی داشتیم و زندگی مجموعه ای از همین لحظه هاست.

 حالا مونده بودیم که تور آنتالیا بریم یا استانبول یا هردو باهم...که حرفه ای ها بهش میگن تور ترکیبی!

 شنیده بودیم که استانبول نا امنه و فقط به درد خرید عمده میخوره و آنتالیا ...هووومممممممم....جونم آنتالیااااا

 ... سرتونو درد نیارم از بین هتلهای مختلف انتالیا چندتا هتل خفن بود که انصافن انتخاب از بینشون خیلی سخت بود. ..تقریبا هر 4 ساعت یک بار عکس هتلهای لوکس آنتالیا رو میدیدم و حض میکردیم و در نهایت تصمیم درست رو گرفتیم.

ما تور یک هفته ای استانبول رو انتخاب کردیم، چون هر چند پولمون نمیرسید ولی شعورمون که میرسید!

 

.............خب دیگه فکر کنم باید سفرنامه زی زی خسرو را آغاز کنم..........

 

تو فرودگاه که بودیم شروع کردم به ورانداز کردن مردمی که با تور ما بودند... حس فوق العاده بدی داشتم... هرچی هی نگاه کردم نه یه زوج جوان (متشکل از یه مرد فهمیده و یه خانم نسبتا زیبا!) دیدم، نه یه خانواده بی قید و بند که اتفاقن یه دختر خانم سانتی مانتال هم داشته باشن!

 بعد که یه مقدار گذشت ...تا به بانو نگاه کردم گفتم ددم وااااای.. ما خودمون همون زوج جوانی هستیم که عرض کردم و با توجه به اینکه معمولا این افکاری که گفتم از ذهن 90 درصد اقایون میگذره ... پس یعنی ما الان به عنوان لنگه کفشی در بیابان غنیمت خواهیم بود...ای نامردهای چشم چرون!

دیگه فقط مردها رو نگاه میکردم ببینم کدومشون میخواد چپ نگاه کنه حالشو جا بیارم...برای دل داری به خودم میگفتم حالا خوب شد آنتالیا نمیریما!

برای دلداری بیشتر میگفتم : همه که مثل تو چشم برزخی ندارند زی زی جان!

.....

 شانس اوردید که خیلی وقته از مسافرتمون گذشته و خیلی چیزا یادم رفته وگرنه تا برسیم به اون قسمت که ما پامون رو تو خاک ترکیه بزاریم 20 صفحه براتون مینوشتم.

خب دیگه سوار هواپیما شدیم و رفتیم استانبول

اونجا هم خیلی خوش گذشت جاتون خالی

تموم!

.........

 بخش اول تموم

طالع بینی:

 

از بین 1 – 2- 3 یک عدد انتخاب کنید و به ادامه مطلب بروید

 


1-     شما آدم خوش قلبی هستید که معمولا برای خوبی و دوستی پیشقدم میشوید...و اگر پول داشته باشید دست و دل باز هم میشوید... در 10 روز آینده اگر موقعیت مسافرت برای شما پیش آمد از آن دوری کنید چراکه اصلا برای جیب شما خوب نیست و تازه ممکن است سرما بخورید... از میان لیست تماس گوشیتان به نام دوستی برمیخورید که مدتهاست دلتنگ او هستید ولی او تماسی نگرفته است... برای او میسد کال بیاندازید و شماره اش را پاک کنید...اگر تماس گرفت به او فرصت بدهید تا به لیست تماسهای شما برگردد و گرنه فراموشش کنید... این تمرین ها برای شما خوب است که خسیس و سنگدل بشوید

2-     شما انسان محافظه کاری هستید و در کارهایتان میانه روی میکنید که بسیار عالی و نیکو می باشد اما بخاطر داشته باشید که تا ریسک نکنید برنده نخواهید شد... در 10 روز آینده هیچ موقیعت ریسکی برای شما پیش نخواهد آمد ... حالا به این فکر کنید که تا 10 سال آینده هیچ موقعیت ریسکی برایتان پیش نیاد...چشم انداز 10 سال آیندتان کمی بی روح شد نه؟... پس سعی کنید از این موهبت الهی استفاده کنید و رسیکپذیر شوید و به زندگیتان روح بدهید.

3-     شما انسان کنجکاوی هستید و تا وقتی به فضولی تبدیل نشده خیلی هم خوب است...عادت بدی که دارید از این شاخه به آن شاخه پریدن است...باید در این 10 روز افکار مزاحم را از خود دور کنید و مثل بچه آدم یک جا بنشینید و مسیر خود را انتخاب کنید و به آن پایبند باشید...در همین 10 روز کتابی به دست شما خواهد رسید که جواب سوال شما در آن نهفته است...صفحه 3 از فصل 3 ...یه همچین چیزی...

از دوستانی که کاندید شدند تشکر میکنم ولی فکر کردم کلی بنویسم بهتره

  
نویسنده : زذ ; ساعت ٩:٤۸ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/٩/٢٧
تگ ها :